Czym zajmuje się firma deweloperska Curtis?

Czym zajmuje się firma deweloperska Curtis?

Czym zajmuje się firma Curtis Development w rejonie Filadelfii? Poniżej wymieniono kilka z jej usług: budowa domów na zamówienie, zarządzanie rozwojem i reprezentowanie operatorów bezprzewodowych. Jednakże Curtis Development reprezentuje również operatorów komunikacji bezprzewodowej i ma długą historię pracy z nieruchomościami zabytkowymi. Oto kilka z kluczowych osiągnięć firmy:

Przedstawiamy materiał opracowany na zlecenie czarnecka-stomatolog.pl

Curtis Development oferuje usługi zarządzania rozwojem

Zainteresowany rozwojem projektu komercyjnego? Curtis Development & Consulting współpracuje z lokalnymi liderami społeczności, aby zaprojektować projekty, które odpowiadają potrzebom społeczności. Założona w 1995 roku firma Curtis ma ponad 20 lat doświadczenia, silne relacje z liderami społeczności lokalnej i osiągnięcia w dostarczaniu wysokiej jakości projektów. Aby dowiedzieć się więcej, skontaktuj się z zespołem Curtis Development już dziś. Czekamy na Twoją wiadomość!

Nasi specjaliści od nieruchomości mają duże doświadczenie w doradzaniu deweloperom i właścicielom we wszystkich aspektach transakcji na rynku nieruchomości. Mogą poprowadzić Państwa przez proces inwestycyjny od jego rozpoczęcia do zamknięcia, włączając w to negocjacje dotyczące finansowania i dokumentacji związanej z pozwoleniami. Curtis może również doradzać w kwestiach związanych z ochroną środowiska, w tym w zakresie zgodności z prawem ochrony środowiska i przygotowywania raportów oddziaływania na środowisko. Curtis może zająć się wszystkimi aspektami projektu, od uzyskania pozwolenia, poprzez budowę, aż do rozstrzygania sporów. Ponadto, specjaliści kancelarii są dobrze zorientowani w rozwiązywaniu złożonych transakcji dotyczących nieruchomości, w tym odpowiedzialności za środowisko, implikacji podatkowych i problemów związanych z niewypłacalnością.

Kancelaria reprezentuje operatorów komunikacji bezprzewodowej

Kancelaria reprezentuje operatorów komunikacji bezprzewodowej oraz firmy zajmujące się budową wież. Pełniąc rolę głównego doradcy w zakresie zagospodarowania przestrzennego dla ponad 1000 wniosków o budowę wież komunikacyjnych, Curtis pomagał klientom w różnych kwestiach związanych z sieciami bezprzewodowymi, w tym w nabywaniu i sprzedaży aktywów bezprzewodowych, opracowywaniu projektów rozporządzeń dotyczących zagospodarowania przestrzennego dla obiektów komunikacji bezprzewodowej oraz w odwołaniach od ustawy telekomunikacyjnej. Chociaż istnieje wiele podobieństw między branżą przewodową i bezprzewodową, istnieją między nimi również pewne różnice.

Buduje domy na zamówienie

Curtis Development ma solidne doświadczenie w budowaniu domów na zamówienie i kompleksów apartamentów. Oprócz domów na zamówienie, firma z powodzeniem realizuje projekty komercyjne i przemysłowe. Przez ostatnie pięć lat Curtis Development koncentrował się na tym segmencie rynku nieruchomości, gdzie ich reputacja w zakresie jakości konstrukcji i usług stale rośnie. Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o usługach świadczonych przez Curtis Development i jak mogą one przynieść Ci korzyści.

Oprócz budowy nowych domów, Curtis Development oferuje szereg usług projektowych i budowlanych. Firma wybudowała jedne z najbardziej luksusowych domów w rejonie South Bay, w tym masywny dworek z brązowego kamienia, który nawiązuje do innego słynnego budynku na Manhattanie. Wyposażony w wysoki sufit i najlepsze materiały, dom ten jest spełnieniem marzeń jego właściciela. Podobny niezwykły dom, który firma zbudowała, został opisany w Southbay Magazine.

Ma długą historię z zabytkowymi nieruchomościami

We wczesnych latach swojej kariery firma Curtis Development nie promowała się jako architekt, ponieważ obawiał się, że bankierzy mogą postrzegać go jako mniej poważnego biznesmena. Winn został zatrudniony do pomocy Curtisowi przy niektórych projektach, a jego praca stała się bardziej widoczna i udana po tym, jak stan Massachusetts stworzył historyczną ulgę podatkową w 2003 roku. Kredyt podatkowy, w połączeniu z federalnymi kredytami historycznymi i kredytami podatkowymi na budownictwo mieszkaniowe, sprawił, że finanse zaczęły działać w takich miastach jak Boston.

Grupa Bristol i Curtis zrozumieli znaczenie tranzytu w tej okolicy. Zespół Bristol Realty był jednym z pionierów w staraniach o budowę stacji Czerwonej Linii na południe od New York Avenue. Bristol Realty Team był w stanie wnieść zarówno ziemię jak i pieniądze do tego przełomowego partnerstwa publiczno-prywatnego. Grupa Bristol nadal jest obecna w NoMa. Obecnie jest jednym z największych deweloperów w tej dzielnicy, a kilka projektów jest w trakcie realizacji.

Współpracuje z Winn

Larry Curtis, prezes i partner zarządzający Winn Companies, od ponad 25 lat zajmuje się pełnowymiarową działalnością deweloperską. Jego firma, posiadająca nieruchomości w 23 stanach, rozrosła się z 3 tys. lokali w 1986 r. do ponad 95 tys. obecnie. Oprócz siedziby Winn w Bostonie, Curtis jest również deweloperem realizującym projekty w San Francisco, Dallas i Seattle.

Przed dołączeniem do CurtisDevelopment, Curtis pracował jako Wiceprezes w AllianceBernstein Real Estate Partners, gdzie zajmował się pozyskiwaniem inwestycji dla funduszu nieruchomościowego o wartości 1,2 miliarda dolarów. Pracował również w grupie ds. przejęć nieruchomości w Blackstone oraz w grupie bankowości inwestycyjnej w Merrill Lynch. Będzie ściśle współpracował z Gilbertem Winnem, założycielem i prezesem WinnCompanies. Firma jest właścicielem nieruchomości o wartości około 5 miliardów dolarów i 116 budynków związanych z nieruchomościami w całym kraju.

Zapewnił finansowanie projektów Winn

Winn Housing Authority ma historię dostarczania wysokiej jakości przystępnych cenowo mieszkań społecznościom pokrzywdzonym przez los. Na przykład Mission Main w Mission Hill, zostało słynne przebudowane z pomocą dotacji HOPE VI. Oprócz tego sukcesu, firma z powodzeniem przekształciła ten projekt z konwencjonalnego budownictwa publicznego na federalny program RAD, który daje organizacji większą elastyczność w zakresie finansowania ulepszeń.

Założyciel firmy, Arthur Winn, rozpoczął realizację projektów rewitalizacyjnych we wczesnych latach 70-tych i do dziś rozwija firmę. Gilbert Winn, absolwent University of Pennsylvania, pracował jako współpracownik The Related Companies jako inwestor na rynku nieruchomości. Firma specjalizowała się w lokowaniu kapitału w projekty nieruchomości o mieszanym dochodzie i mieszanym przeznaczeniu. Pod kierownictwem Curtisa firma WinnCompanies urosła do miliarda dolarów w aktywach i przychodach.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane