Producenci suplementów diety w Niemczech

Producenci suplementów diety w Niemczech

W Niemczech jest wielu producentów suplementów diety, ale którzy z nich są najlepsi? Poniżej przyglądamy się kilku najpopularniejszym nazwom. MTL Power Food GmbH została założona w 2007 roku i od tego czasu rozwinęła się w wiodącą firmę w dziedzinie żywienia sportowego i suplementów diety. W 2013 roku firma przeniosła swoją siedzibę na Sudstrasse 80 w Grimma, gdzie zbudowała magazyn z ponad dwoma tysiącami miejsc paletowych. W zakładzie firmy w Nerchau odbywa się cała ich produkcja.

MTL Power Food GmbH

MTL Power Food GmbH to niemiecka firma produkująca suplementy diety i odżywki dla sportowców. Firma została założona w Pohsig, Niemcy, w 2007 roku jako specjalny dostawca suplementów siłowych. Od tego czasu rozwinęła się i stała się globalnym graczem w dziedzinie żywienia sportowego. Firma niedawno przeniosła się do nowego obiektu przy Sudstrasse 80 w Grimma, Niemcy, z 2500 miejscami paletowymi.

Alpex Pharma

Alpex Pharma opracował zaawansowane technologie doustnego dostarczania produktów biofarmaceutycznych i farmaceutycznych. Jej główne technologie obejmują szybko rozpuszczające się tabletki o właściwościach maskujących smak, technologię uwalniania i absorpcji policzkowej, technologię tabletek musujących oraz technologie nutraceutyczne. ODT przedłuża żywotność produktów farmaceutycznych i pomaga w podawaniu pożądanej dawki.

Zastrzeżona technologia Alpex Pharma umożliwia przekroczenie błony śluzowej policzka i szybkie wchłonięcie do krwiobiegu. Jest to niezbędne w przypadku silnych leków przeciwbólowych, ponieważ kwas żołądkowy uszkadza peptydy. Technologia musująca ułatwia podawanie samorozpuszczających się stałych form dawkowania. Dzięki temu ich produkty zachowują wysoką jakość, spełniając jednocześnie wymogi GMP.

Gelpell AG

Niemiecka firma jest obecna na całym świecie i produkuje odżywki i suplementy diety dla klientów na całym świecie. Jej opatentowana technologia umożliwia łączenie i przetwarzanie różnych niekompatybilnych substancji w celu wytworzenia wysoce strawnej żelatyny. Do produkcji swoich wyrobów firma nie stosuje dodatków ani konserwantów. Jej zakłady w Los Camachos i Cartagena są wyposażone tak, aby sprostać potrzebom koncernów produkujących suplementy. Proces produkcyjny Gelpell obejmuje zaopatrzenie w materiały, formułę, procedury produkcyjne, pakowanie i dystrybucję.

Spółka posiada szybko rozwijającą się sieć dystrybucji, a kapsułki CBD Gelpell są dostępne w kilku aptekach wysyłkowych i sklepach internetowych. Sprzedaż w ostatnich miesiącach znacząco wzrosła, a przychody rosną z miesiąca na miesiąc. W pierwszym kwartale 2018 roku Satipharm spodziewa się wygenerować 180 tys. CAD w przychodach, a w drugim kwartale przychody osiągną 190 tys. CAD. Spółka dąży również do wejścia na rynek kanadyjski.

Goerlich Pharma

Dzięki szerokiej gamie produktów, Goerlich jest znaną nazwą w branży suplementów diety. Począwszy od suplementów diety, poprzez żywność dietetyczną, aż po wyroby medyczne, a nawet produkty organiczne, Goerlich nieustannie przełamuje nowe schematy. To średniej wielkości przedsiębiorstwo rodzinne posiada wysokie kwalifikacje w zakresie produkcji różnych preparatów, w tym miękkich kapsułek żelatynowych, mieszanek olejowych i ogólnych produktów zdrowotnych. Inne produkty obejmują pielęgnację skóry, włosów i artykuły energetyczne.

Oprócz produkcji różnych suplementów diety, Goerlich Pharma jest również dystrybutorem koncentratów morskich omega-3 firmy Epax(r). Ten norweski producent wytwarza i dystrybuuje należące do Goerlicha koncentraty Epax(r) marine omega-3 oraz olej algowy DHA. Firma wytwarza również produkty z Epax(r) w składzie i dystrybuuje je globalnie. Od 2013 roku Goerlich jest certyfikowanym Friend of the Sea, organizacją działającą na rzecz promowania zrównoważonych praktyk w przemyśle spożywczym.

Kolejnym ważnym elementem dobrego producenta kontraktowego jest ich jakość. Firma Goerlich Pharma, która posiada zakład w Edling w Niemczech, wybrała perforowaną patelnię do powlekania IMA Active Effecta. Patelnia ta została wprowadzona na rynek dwa lata temu i nadaje się do opracowywania niestandardowych receptur. W przeciwieństwie do wielu innych produktów na rynku, Effecta jest łatwa w użyciu i oferuje wysoką czystość. Ponadto producent jest zaangażowany w jakość i utrzymuje ścisłe normy regulacyjne.

Dronania

Dronania to firma produkująca suplementy diety z siedzibą w Bad Worishofen, mieście, które jest uważane za nieoficjalną stolicę fitoterapii i fitofarmacji w Niemczech. Założona w 1920 roku firma została nazwana na cześć pastora Kneippa, który stosował zioła we własnych rytuałach leczniczych. Historia firmy to historia sukcesu od samego początku, kiedy ziołolecznictwo dopiero zaczynało zyskiwać w Niemczech większą akceptację. Produkty firmy DRONANIA spełniają surowe normy jakościowe i są zgodne z wytycznymi GMP (Good Manufacturing Practices) oraz posiadają znak jakości Made in Germany.

DRONANIA produkuje innowacyjne suplementy diety i środki lecznicze. Innowacyjne technologie i metody technologiczne pozwalają na tworzenie pojedynczych produktów zawierających poszukiwane przez konsumentów witaminy i minerały. Firma oferuje również usługi rozwoju produktów na zamówienie oraz gotowe suplementy. Firma poszukuje niezależnych przedstawicieli handlowych w Niemczech. Zainteresowani dystrybutorzy powinni odwiedzić stronę www.dronania.com, aby uzyskać więcej informacji na temat produktów i usług firmy.

Martinez Nieto, S.A.

W Cartagenie Centrum Wellness firmy Martinez Nieto, S.A. znajduje się przy calle del Carmen. Posiada dwa sklepy, Salud & Aromas, który sprzedaje naturalne suplementy oraz Marnys, który jest producentem naturalnych kosmetyków. Firma działa na rynku od ponad 30 lat i rozszerzyła swoją ofertę o ponad 400 różnych produktów. Firma została założona przez Jose Martineza Nieto, który nadal jest prezesem firmy. Roberto Martinez Moeckel pełni funkcję dyrektora generalnego.

Jeden z największych w Unii Europejskiej producentów witamin i suplementów diety, Martinez Nieto, S.A. jest zarejestrowany w 66 krajach i jest obecny na najbardziej wymagających rynkach. Firma rozpoczęła działalność jako pakowalnia pyłku pszczelego i miodu w 1968 roku, a obecnie jest jednym z wiodących producentów produktów na bazie mleczka pszczelego i propolisu. Do tej pory firma sprzedała ponad dziesięć miliardów sztuk swoich produktów w ponad 50 krajach.

Podobne tematy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Wiadomości związane